100Gb/S QSFP28 SR4 850nm 100m DDM VCSEL MPO Optical Transceiver
100Gb/S QSFP28 CWDM4 1310nm 2km DDM DFB Optical Transceiver
155Mb/S SFP 1310nm/1550nm 20km DDM Simplex LC Optical Transceiver

ကျွန်ုပ်တို့၏စီမံကိန်းများ

အဆင့်မြင့်သောနိုင်ငံတကာထုတ်လုပ်မှုနည်းပညာနှင့်အရည်အသွေးမြင့်ခြင်း

ကိုယ်တို့အကြောင်း
_W2A2318

၂၀၁၄ ခုနှစ်တွင်စတင်တည်ထောင်ခဲ့ပြီး Topticom သည် Top Optic Communication ကိုကိုယ်စားပြုသည်။ ၎င်းသည်ကျွန်ုပ်တို့ရည်မှန်းချက်ဖြစ်သည်။ ၅ နှစ်ကျော်ကြာလျင်မြန်စွာကြီးထွားပြီးနောက်၊ ကျွန်ုပ်တို့သည်အရည်အသွေးမြင့်ပြီးစိတ်ချရသော transceiver များကိုထောက်ပံ့ပေးခြင်းဖြင့်ကမ္ဘာတစ်ဝှမ်းရှိမြန်ဆန်။ လုံခြုံသောကွန်ယက်ကိုတည်ဆောက်နိုင်ခဲ့သည်။
ကျွန်ုပ်တို့အနေဖြင့် OEM နှင့်လိုက်လျောညီထွေရှိသော transceiver မ်ားဖြစ်သော 100G QSFP28 / CFPx၊ 25G SFP28, 10G SFP +, GPON ONU, OLT စသည်တို့ဖြစ်သည်။ ကျွန်ုပ်တို့သည်သင်တို့၏ဗျူဟာမြောက်ထုတ်ကုန်များနှင့်သင်၏စျေးကွက်ဝေစုကိုအရှိန်မြှင့်တင်ရန်သင့်အားနောက်ဆုံးပေါ်ကုန်ပစ္စည်းများကိုပေးနိုင်ရန်နည်းပညာဆိုင်ရာတိုးတက်မှုများကိုအာရုံစိုက်ပြီးလိုက်နာဆောင်ရွက်ပါသည်။

ထပ်မံကြည့်ရှုရန်