page_banner

ထုတ်ကုန်များ

  • 100Gb/s QSFP28 CWDM4 1310nm 2km DDM DFB optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 CWDM4 1310nm 2km DDM DFB optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 CWDM4 သည်ရုပ်သံလိုင်းလေးလိုင်းပါ ၀ င်ပြီးအပြိုင် optical transceiver ဖြစ်ပြီး FEC, Datacenter နှင့် Enterprise networking နှင့်အခြား optical link များဖြင့် 100G CWDM application အတွက်ဒီဇိုင်းပြုလုပ်ထားသည်။ ၎င်းတို့သည် SFF-8636 Specification၊ IEEE 802.3ba 100GBASE-CLR4 / CWDM4 နှင့် Telcordia GR-468-CORE နှင့်ကိုက်ညီပါသည်။ optical transceiver သည် RoHS လိုအပ်ချက်နှင့်ကိုက်ညီသည်။
  • 100Gb/s QSFP28 ER4 1310nm 40km DDM EML optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 ER4 1310nm 40km DDM EML optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 ER4 သည်ရုပ်သံ ၄ လိုင်းပါ ၀ င်ပြီး၊ အပြိုင် optical transceiver ဖြစ်ပြီး Gigabit Ethernet application 100 အတွက်ဒီဇိုင်းပြုလုပ်ထားသည်။ ၎င်းတို့သည် SFF-8665 Specification၊ IEEE 802.3bm 100GBASE-ER4 နှင့် Telcordia GR-468-CORE နှင့်ကိုက်ညီပါသည်။ optical transceiver သည် RoHS လိုအပ်ချက်နှင့်ကိုက်ညီသည်။
  • 100GBASE-LR4 and 112GBASE-OTU4 QSFP28 Dual Rate 1310nm 100m DDM DML& PIN LC optical transceiver

    100GBASE-LR4 နှင့် 112GBASE-OTU4 QSFP28 dual နှုန်း 1310nm 100m DDM DML & PIN LC optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 LR4 သည်ရုပ်သံ ၄ လိုင်းပါ ၀ င်ပြီးအပြိုင် optical transceiver ဖြစ်ပြီး Gigabit Ethernet, InfiniBand EDR, FDR, QDR application များအတွက်ဒီဇိုင်းပြုလုပ်ထားသည်။ ၎င်းတို့သည် SFF-8665 Specification၊ IEEE 802.3bm 100GBASE-LR4 နှင့် Telcordia GR-468-CORE နှင့်ကိုက်ညီပါသည်။ optical transceiver သည် RoHS လိုအပ်ချက်နှင့်ကိုက်ညီသည်။
  • 100Gb/s QSFP28 SR4 850nm 100m DDM VCSEL MPO optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 SR4 850nm 100m DDM VCSEL MPO optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 SR4 သည်
    ၄- ချန်နယ်၊ ပလပ်နိုင်၊ အပြိုင် optical transceiver နှင့် 100GBASE-SR4 နှင့် 100 Gigabit Ethernet, InfiniBand EDR, FDR, QDR application များအတွက်ဒီဇိုင်းပြုလုပ်ထားသည်။ ၎င်းတို့သည် SFF-8665 Specification၊ IEEE 802.3bm 100GBASE-SR4 နှင့် Telcordia GR-468-CORE နှင့်ကိုက်ညီပါသည်။ optical transceiver သည် RoHS လိုအပ်ချက်နှင့်ကိုက်ညီသည်။
  • 100Gb/s QSFP28 SR4 850nm 100m DDM Dual Rate VCSEL MPO/MTP optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 SR4 850nm 100m DDM dual dual VCSEL MPO / MTP optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 SR4 သည်
    ၄- ချန်နယ်၊ ပလပ်နိုင်၊ အပြိုင် optical transceiver နှင့် ၁၀၀ Gigabit Ethernet၊ ဒေတာစင်တာ၊ InfiniBand QDR, DDR, SDR နှင့် CPRI10 application များအတွက်ဒီဇိုင်းပြုလုပ်ထားသည်။ ၎င်းတို့သည် QSFP28 MSA လိုက်ဖက်သော IEEE 802.3bm နှင့်လိုက်ဖက်သည်။ optical transceiver များသည် RoHS-6 လိုအပ်ချက်ကိုလိုက်နာသည်။
  • 100GBASE-LR4 and 112GBASE-OTU4 QSFP28 Dual Rate 1310nm 100m DDM DML& PIN LC optical transceiver

    100GBASE-LR4 နှင့် 112GBASE-OTU4 QSFP28 dual နှုန်း 1310nm 100m DDM DML & PIN LC optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 LR4 သည်ရုပ်သံလိုင်းလေးလိုင်းပါရှိသည့်အပြိုင် optical transceiver ဖြစ်ပြီး Gigabit Ethernet၊ OTN OTU4 4I1-9D1F, CPRI 10 application များအတွက်ဒီဇိုင်းပြုလုပ်ထားသည်။ IEEE P802.3ba နှင့် OTU4 4I1-9D1F စံများနှင့်ကိုက်ညီသည်။ optical transceiver သည် RoHS လိုအပ်ချက်နှင့်ကိုက်ညီသည်။
  • 100Gb/s QSFP28 PSM4 1310nm 10km DDM DFB optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 PSM4 1310nm 10km DDM DFB optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 PSM4 သည်ရုပ်သံလိုင်းလေးလိုင်းပါ ၀ င်ပြီးအပြိုင် optical transceiver ဖြစ်ပြီး 100GBASE-PSM4 နှင့် 100G Ethernet, InfiniBand DDR, EDR application များအတွက်ဒီဇိုင်းပြုလုပ်ထားသည်။ ၎င်းတို့သည် SFF-8636 Specification၊ IEEE 802.3bm 100GBASE-PSM4 နှင့် Telcordia GR-468-CORE နှင့်ကိုက်ညီပါသည်။ optical transceiver သည် RoHS လိုအပ်ချက်နှင့်ကိုက်ညီသည်။
  • 100Gb/s QSFP28 PSM4 1310nm 500m DDM DFB optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 PSM4 1310nm 500m DDM DFB optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 PSM4 သည်ရုပ်သံလိုင်းလေးလိုင်းပါ ၀ င်ပြီးအပြိုင် optical transceiver ဖြစ်ပြီး 100GBASE-PSM4 နှင့် 100G Ethernet, InfiniBand DDR, EDR application များအတွက်ဒီဇိုင်းပြုလုပ်ထားသည်။ ၎င်းတို့သည် SFF-8636 Specification၊ IEEE 802.3bm 100GBASE-PSM4 နှင့် Telcordia GR-468-CORE နှင့်ကိုက်ညီပါသည်။ optical transceiver သည် RoHS လိုအပ်ချက်နှင့်ကိုက်ညီသည်။
  • 100Gb/s QSFP28 PSM4 1310nm 2km DDM DFB optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 PSM4 1310nm 2km DDM DFB optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 PSM4 သည်လေးလိုင်းတပ်။ Pluggable parallel parallel transceiver ဖြစ်ပြီး 00GBASE-PSM4 နှင့် 100G Ethernet, InfiniBand DDR, EDR application များအတွက်ဒီဇိုင်းပြုလုပ်ထားသည်။ ၎င်းတို့သည် SFF-8636 Specification၊ IEEE 802.3bm 100GBASE-PSM4 နှင့် Telcordia GR-468-CORE နှင့်ကိုက်ညီပါသည်။ optical transceiver သည် RoHS လိုအပ်ချက်နှင့်ကိုက်ညီသည်။
  • 100Gb/s CFP 1310nm 10km DDM LAN-WDM EML optical transceiver

    100Gb / s CFP 1310nm 10km DDM LAN-WDM EML optical transceiver

    CFP transceiver များသည် ၁၀၀ Gigabit Ethernet link များတွင် ၁၀ ကီလိုမီတာတစ်ခုတည်း module fiber ကိုအသုံးပြုရန်ဒီဇိုင်းပြုလုပ်ထားပြီး၎င်းသည် CFP MSA Specification နှင့် IEEE 802.3ba 100GBASE-LR4 နှင့်ကိုက်ညီသည်။ ဒီဂျစ်တယ်ရောဂါရှာဖွေခြင်းကို MDIO မှတစ်ဆင့်ရရှိနိုင်သည်။ CFP LR4 သည် RoHS ၏လိုအပ်ချက်နှင့်ကိုက်ညီသည်။
  • 100Gb/s CFP 850nm 100m DDM VCSEL optical transceiver

    100Gb / s CFP 850nm 100m DDM VCSEL optical transceiver ကို

    CFP transceiver များသည် ၁၀၀ Gigabit Ethernet link နှင့် 10x11.2Gb / s Multimode OTN များတွင်အသုံးပြုရန်ဒီဇိုင်းပြုလုပ်ထားသည်။ ၎င်းတို့သည် CFP MSA Specification နှင့် IEEE 802.3ba 100GBASE-SR10 နှင့်ကိုက်ညီသည်။ ဒီဂျစ်တယ်ရောဂါရှာဖွေခြင်းကို MDIO မှရရှိနိုင်သည်။ optical transceiver သည် RoHS လိုအပ်ချက်နှင့်ကိုက်ညီသည်။
  • 100Gb/s CFP2 1310nm 10km DDM LAN-WDM EML optical transceiver

    100Gb / s CFP2 1310nm 10km DDM LAN-WDM EML optical transceiver

    CFP2 transceiver များသည် ၁၀၀ Gigabit Ethernet link များတွင် ၁၀ ကီလိုမီတာ single module fiber ကိုအသုံးပြုရန်ဒီဇိုင်းပြုလုပ်ထားပြီး၎င်းသည် CFP MSA CFP2 HW သတ်မှတ်ချက်နှင့် IEEE 802.3ba 100GBASE-LR4 နှင့်ကိုက်ညီသည်။ CFP MSA Management Interface အသေးစိတ်ဖော်ပြချက်အရ Digital diagnostics ကို MDIO မှတစ်ဆင့်ရရှိနိုင်သည်။
12 နောက်> >> စာမျက်နှာ ၁ / ၂