page_banner

ထုတ်ကုန်များ

100Gb / s QSFP28 SR4 850nm 100m DDM dual dual VCSEL MPO / MTP optical transceiver

အကျဉ်းချုပ်ဖော်ပြချက်:

100Gb / s QSFP28 SR4 သည်
၄- ချန်နယ်၊ ပလပ်နိုင်၊ အပြိုင် optical transceiver နှင့် ၁၀၀ Gigabit Ethernet၊ ဒေတာစင်တာ၊ InfiniBand QDR, DDR, SDR နှင့် CPRI10 application များအတွက်ဒီဇိုင်းပြုလုပ်ထားသည်။ ၎င်းတို့သည် QSFP28 MSA လိုက်ဖက်သော IEEE 802.3bm နှင့်လိုက်ဖက်သည်။ optical transceiver များသည် RoHS-6 လိုအပ်ချက်ကိုလိုက်နာသည်။


ကုန်ပစ္စည်းအသေးစိတ်

ကုန်ပစ္စည်းအကြောင်းအရာ

100G QSFP28 သည်ဒေတာလမ်းကြောင်းလေးခုကို 100Gb / s bandwidth နှင့်တစ်ခုချင်းစီတွင်ပေါင်းစပ်ထားသည်။ Lane တစ်ခုစီသည် OM4 ဖိုင်ဘာကို အသုံးပြု၍ ၂၈ Gb / s နှုန်းဖြင့်မီတာ ၁၀၀ အထိထုတ်လွှင့်နိုင်သည်။ ဤ module များသည် multimode fiber systems တွင် 850nm အမည်ရှိ wavelength ကို အသုံးပြု၍ ဒီဇိုင်းပြုလုပ်ထားသည်။

ကုန်ပစ္စည်းအသွင်အပြင်

ရုပ်သံလိုင်းတစ်ခုလျှင် ၂၈ Gb / s နှုန်းအထိရှိသည်

Hot-pluggable QSFP28 ပုံစံအချက်

လိုင်း ၄ လိုင်း 850nm VCSEL ခင်းကျင်းမှုနှင့် PIN ဓါတ်ပုံရှာဖွေစက်ခင်းကျင်းမှု

အမှုအပူချိန် perating: -20 75 ℃

Built-in ဒစ်ဂျစ်တယ်ရောဂါရှာဖွေရေးလုပ်ဆောင်ချက်များ

လူပျို + 3.3V ပါဝါထောက်ပံ့ရေး

အနိမ့်ပါဝါစားသုံးမှု <3.5 W

လျှောက်လွှာ

Rack မှ Rack

ဒေတာစင်တာ

Infiniband QDR, DDR နှင့် SDR

100G Ethernet

CPRI 10

ကုန်ပစ္စည်းအသေးစိတ်ဖော်ပြချက်

Parameter

ဒေတာ

Parameter

ဒေတာ

Form Factor

QSFP28

လှိုင်းအလျား

850nm

အများဆုံးဒေတာနှုန်း

103,1 Gbps

ပို့လွှတ်မှုအဝေးဆုံး

OM4 @ 100 မီတာ

Connector

MTP / MPO

မီဒီယာ

MMF

Transmitter အမျိုးအစား

VCSEL 850nm

လက်ခံအမျိုးအစား

ပင်နံပါတ်

ရောဂါရှာဖွေရေး

DDM ထောက်ပံ့ခဲ့သည်

အပူချိန်အတိုင်းအတာ

-20 မှ 70 ° C (32 to 158 ° F)

TX ပါဝါတစ်ခုစီ

-8.4 ~ 2.4dBm

receiver အထိခိုက်မခံ

<-9.2dBm

<-9.2dBm

စွမ်းအင်သုံးစွဲမှု

3.5W

မျိုးသုဉ်းအချိုး

3dB

1

အရည်အသွေးစစ်ဆေးမှု

2

TX / RX အချက်ပြအရည်အသွေးစစ်ဆေးခြင်း

3

နှုန်းစမ်းသပ်ခြင်း

4

Optical Spectrum Testing

5

Senstivity စမ်းသပ်ခြင်း

6

ယုံကြည်စိတ်ချရမှုနှင့်တည်ငြိမ်မှုစစ်ဆေးခြင်း

Endface စမ်းသပ်ခြင်း

xinfu

အရည်အသွေးလက်မှတ်

safd (2)

CE လက်မှတ်

safd (3)

EMC အစီရင်ခံစာ

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 100Gb / s QSFP28 SR4 850nm 100m DDM VCSEL MPO optical transceiver