page_banner

ထုတ်ကုန်များ

10Gb / s SFP + LR 1310nm 20km DDM DFB LC Duplex optical transceiver

အကျဉ်းချုပ်ဖော်ပြချက်:

10Gb / s Enhanced အသေးစား Form Factor Pluggable SFP + transceiver များကို Single Mode ဖိုင်ဘာကျော်မှ ၂၀ ကီလိုမီတာအထိ ၁၀ Gigabit Ethernet link များတွင်အသုံးပြုရန်ဒီဇိုင်းပြုလုပ်ထားသည်။ ၎င်းတို့သည် SFF-8431, SFF-8432 နှင့် IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW၊ 10G Fiber Channel 1200-SM-LL-L ဒစ်ဂျစ်တယ်ရောဂါရှာဖွေရေးလုပ်ဆောင်ချက်များကို 2-wire serial interface မှတဆင့်ရရှိနိုင်သည်။ optical transceiver သည် RoHS လိုအပ်ချက်နှင့်ကိုက်ညီသည်။


ကုန်ပစ္စည်းအသေးစိတ်

ကုန်ပစ္စည်းအကြောင်းအရာ

10Gb / s Enhanced အသေးစား Form Factor Pluggable SFP + transceiver များကို Single Mode ဖိုင်ဘာကျော်မှ ၂၀ ကီလိုမီတာအထိ ၁၀ Gigabit Ethernet link များတွင်အသုံးပြုရန်ဒီဇိုင်းပြုလုပ်ထားသည်။ ၎င်းတို့သည် SFF-8431, SFF-8432 နှင့် IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW နှင့် 10G Fiber Channel 1200-SM-LL-L ဒစ်ဂျစ်တယ်ရောဂါရှာဖွေရေးလုပ်ဆောင်ချက်များကို 2-wire serial interface မှတဆင့်ရရှိနိုင်သည်။ optical transceiver သည် RoHS လိုအပ်ချက်နှင့်ကိုက်ညီသည်။

ကုန်ပစ္စည်းအသွင်အပြင်

တစ် ဦး တည်း Mode ကိုဖိုင်ဘာဂီယာ
LC Receptacle နှင့်အတူ SFP Multi-source ကို Package
10Gb / s အထိ Data Links များအထိ
ပူ - Pluggable စွမ်းရည်
လူပျို + 3.3V ပါဝါထောက်ပံ့ရေး
IEEE802.3Z အတွက်သတ်မှတ်ချက်များနှင့်ကိုက်ညီသည်
Bellcore TA-NWT-000983 နှင့်ကိုက်ညီသည်
မျက်လုံးလုံခြုံမှုသည် IEC60825-1 နှင့်ကိုက်ညီသောလေဆာ Class1 နှင့်တွေ့ဆုံရန်ဒီဇိုင်းပြုလုပ်ထားသည်

လျှောက်လွှာ

Gigabit Ethernet
Fiber Channel ကို
WDM လျှောက်လွှာ

ကုန်ပစ္စည်းအသေးစိတ်ဖော်ပြချက်

Parameter ဒေတာ Parameter ဒေတာ
Form Factor SFP + လှိုင်းအလျား 1310nm
အများဆုံးဒေတာနှုန်း 10 Gbps ပို့လွှတ်မှုအဝေးဆုံး ၂၀ ကီလိုမီတာ
Connector duplex LC မီဒီယာ SMF
Transmitter အမျိုးအစား 1310nm DFB လက်ခံအမျိုးအစား PINTIA
ရောဂါရှာဖွေရေး DDM ထောက်ပံ့ခဲ့သည် အပူချိန်အတိုင်းအတာ 0 မှ 70 ° C /

-40 ဒီဂရီစင်တီဂရိတ် ~ + 85 ဒီဂရီစင်တီဂရိတ်

TX ပါဝါတစ်ခုစီ -4 ~ + 2dBm receiver အထိခိုက်မခံ <-14dBm
<-14dBm စွမ်းအင်သုံးစွဲမှု 3.5W မျိုးသုဉ်းအချိုး

4dB

1

အရည်အသွေးစစ်ဆေးမှု

2

TX / RX အချက်ပြအရည်အသွေးစစ်ဆေးခြင်း

3

နှုန်းစမ်းသပ်ခြင်း

4

Optical Spectrum Testing

5

Senstivity စမ်းသပ်ခြင်း

6

ယုံကြည်စိတ်ချရမှုနှင့်တည်ငြိမ်မှုစစ်ဆေးခြင်း

Endface စမ်းသပ်ခြင်း

xinfu

အရည်အသွေးလက်မှတ်

safd (2)

CE လက်မှတ်

safd (3)

EMC အစီရင်ခံစာ

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 10Gb / s SFP + LR 1310nm 10km DDM DFB LC Duplex optical transceiver