page_banner

ထုတ်ကုန်များ

155Mb / s SFP 1310nm / 1550nm 20km DDM Simplex LC optical transceiver

အကျဉ်းချုပ်ဖော်ပြချက်:

100Gb / s CFP4 ကို 100GBASE-SR4 Ethernet အတွက်ဒီဇိုင်းပြုလုပ်ထားသည်။ ၎င်းတို့သည် CFP4 MSA, IEEE 802.3ba 100GBASE-SR4 နှင့် CAUI-4 နှင့် OIF CEI-28G-VSR တို့နှင့်ကိုက်ညီသည်။ optical transceiver များသည် RoHS ၏လိုအပ်ချက်နှင့်ကိုက်ညီသည်။


ကုန်ပစ္စည်းအသေးစိတ်

ကုန်ပစ္စည်းအကြောင်းအရာ

SFP transceiver များသည်စွမ်းဆောင်ရည်မြင့်ပြီးကုန်ကျစရိတ်သက်သာသည့် module များဖြစ်သည်။ ဒစ်ဂျစ်တယ်ရောဂါရှာဖွေရေးလုပ်ဆောင်ချက်များကို SFF-8472 တွင်သတ်မှတ်ထားသော 2-wire serial bus မှတစ်ဆင့်ရရှိနိုင်သည်။ လက်ခံသူမှ PIN လက်ခံသူကိုအသုံးပြုသည်။ 100Base-LX Ethernet 20km application ကိုသေချာစေရန် transmitter သည် 1310 nm FP laser နှင့် 1550nm FP laser ကိုအသုံးပြုသည်။

ကုန်ပစ္စည်းအသွင်အပြင်

155Mb / s အထိ Data Links များအထိ

ပူ - Pluggable

တစ်ခုတည်း LC connector ကို

9 / 125μm SMF ပေါ်တွင်ကီလိုမီတာ ၂၀ အထိ

Built-in WDM

လူပျို + 3.3V ပါဝါထောက်ပံ့ရေး

SFF-8472 နှင့်လိုက်ဖက်သောစောင့်ကြည့်စစ်ဆေးခြင်းမျက်နှာပြင်

operating အပူချိန်အကွာအဝေး: -40 ° C မှ 85 ° C / -5 ° C sa 85 ° C / -0 ° C မှ 70 ° C

RoHS လိုက်နာပြီးအခမဲ့ဖြစ်သည်

လျှောက်လွှာ

Ethernet မြန်

SDH STM-1 / SONET OC-03

WDM လျှောက်လွှာ

ကုန်ပစ္စည်းအသေးစိတ်ဖော်ပြချက်

Parameter ဒေတာ Parameter ဒေတာ
Form Factor SFP လှိုင်းအလျား 1310nm / 1550nm
အများဆုံးဒေတာနှုန်း 100Mb / s ပို့လွှတ်မှုအဝေးဆုံး ၂၀ ကီလိုမီတာ
Connector Simplex LC မျိုးသုဉ်းအချိုး 9dB
Transmitter အမျိုးအစား FP လက်ခံအမျိုးအစား PINTIA
ရောဂါရှာဖွေရေး DDM ထောက်ပံ့ခဲ့သည် အပူချိန်အတိုင်းအတာ 0 မှ 70 ° C /

-40 ဒီဂရီစင်တီဂရိတ် ~ + 85 ဒီဂရီစင်တီဂရိတ်

TX ပါဝါ -13 ~ -7dBm receiver အထိခိုက်မခံ <-34dBm

<-34dBm

1

အရည်အသွေးစစ်ဆေးမှု

2

TX / RX အချက်ပြအရည်အသွေးစစ်ဆေးခြင်း

3

နှုန်းစမ်းသပ်ခြင်း

4

Optical Spectrum Testing

5

Senstivity စမ်းသပ်ခြင်း

6

ယုံကြည်စိတ်ချရမှုနှင့်တည်ငြိမ်မှုစစ်ဆေးခြင်း

Endface စမ်းသပ်ခြင်း

xinfu

အရည်အသွေးလက်မှတ်

safd (2)

CE လက်မှတ်

safd (3)

EMC အစီရင်ခံစာ

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 40Gb / s QSFP + CWDM 40km DDM Duplex LC optical transceiver