page_banner

ထုတ်ကုန်များ

25Gb / s SFP28 BIDI 1270nm / 1330nm 10km

အကျဉ်းချုပ်ဖော်ပြချက်:

SFP28 transceiver မ်ားကို Ethernet link များတွင် 25.78 Gb / s data နှုန်းနှင့် 10 km link အရှည်အထိအသုံးပြုရန်ဒီဇိုင်းပြုလုပ်ထားသည်။ ၎င်းတို့သည် SFF-8472 နှင့်လိုက်ဖက်ပြီး SFF-8432 နှင့် SFF-8431 ၏သက်ဆိုင်သောအပိုင်းများနှင့်သဟဇာတဖြစ်သည်။ optical transceiver သည် RoHS လိုအပ်ချက်နှင့်ကိုက်ညီသည်။


ကုန်ပစ္စည်းအသေးစိတ်

ကုန်ပစ္စည်းအကြောင်းအရာ

SFP28 transceiver မ်ားကို Ethernet link များတွင် 25.78 Gb / s data နှုန်းနှင့် 10 km link အရှည်အထိအသုံးပြုရန်ဒီဇိုင်းပြုလုပ်ထားသည်။ ၎င်းတို့သည် SFF-8472 နှင့်လိုက်ဖက်ပြီး SFF-8432 နှင့် SFF-8431 ၏သက်ဆိုင်သောအပိုင်းများနှင့်သဟဇာတဖြစ်သည်။ optical transceiver သည် RoHS လိုအပ်ချက်နှင့်ကိုက်ညီသည်။

ကုန်ပစ္စည်းအသွင်အပြင်

25.78125Gb / s ကို serial optical interface ကိုထောက်ပံ့သည်

SMF မှထုတ်လွှင့်ရန် 10km အထိ

un-cool DFB လေဆာနှင့် PIN လက်ခံ

ပူ -pluggable SFP28 ခြေရာ

Built-in ဒစ်ဂျစ်တယ်ရောဂါရှာဖွေရေးလုပ်ဆောင်ချက်များ

လူပျို + 3.3V ပါဝါထောက်ပံ့ရေး

1.3 W ထက်နည်းသောစွမ်းအင်သုံးစွဲမှု

operating ကိစ္စတွင်အပူချိန်: -40 ~ + 85°

transmitter နဲ့ receiver channel နှစ်ခုလုံးမှာရှိတဲ့ Internal CDR

ပံ့ပိုးမှု CDR ရှောင်ကွင်း

simplex LC connector ကို, Bi-directional နှင့်အတူ SFP28 MSA အထုပ်

လျှောက်လွှာ

25GBASE-BX 25G Ethernet

25.78125 Gb / s ကိုတစ်ခုတည်းလမ်းသွား 100GE LR4

အခြား optical link များ

ကုန်ပစ္စည်းအသေးစိတ်ဖော်ပြချက်

Parameter ဒေတာ Parameter ဒေတာ
Form Factor SFP28 လှိုင်းအလျား 1270nm / 1330nm
အများဆုံးဒေတာနှုန်း 25.78125 Gbps ပို့လွှတ်မှုအဝေးဆုံး 10KM
Connector LC simplex မီဒီယာ SM
Transmitter အမျိုးအစား DFB 1270nm

1330nm DFB

လက်ခံအမျိုးအစား PINTIA
ရောဂါရှာဖွေရေး DDM ထောက်ပံ့ခဲ့သည် အပူချိန်အတိုင်းအတာ 0 မှ 70 ° C /

-40 ဒီဂရီစင်တီဂရိတ် ~ + 85 ဒီဂရီစင်တီဂရိတ်

TX ပါဝါ -5 ~ + 2dBm receiver အထိခိုက်မခံ <-13dBm
<-13dBm စွမ်းအင်သုံးစွဲမှု 3.5W မျိုးသုဉ်းအချိုး

3.5dB

1

အရည်အသွေးစစ်ဆေးမှု

2

TX / RX အချက်ပြအရည်အသွေးစစ်ဆေးခြင်း

3

နှုန်းစမ်းသပ်ခြင်း

4

Optical Spectrum Testing

5

Senstivity စမ်းသပ်ခြင်း

6

ယုံကြည်စိတ်ချရမှုနှင့်တည်ငြိမ်မှုစစ်ဆေးခြင်း

Endface စမ်းသပ်ခြင်း

xinfu

အရည်အသွေးလက်မှတ်

safd (2)

CE လက်မှတ်

safd (3)

EMC အစီရင်ခံစာ

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 25Gb / s SFP28 SR 850nm 100m DDM VCSEL LC optical transceiver