page_banner

ထုတ်ကုန်များ

25Gb / s SFP28 LAN-WDM 10km DDM EML Duplex LC optical transceiver

အကျဉ်းချုပ်ဖော်ပြချက်:

SFF-8431, SFF-8432 နှင့် IEEE 802.3CC 25GBASE-ER နှင့်လိုက်ဖက်သော SFP28 LAN-WDM Module ။ SFF-8472 တွင်သတ်မှတ်ထားသည်အတိုင်းဒစ်ဂျစ်တယ်ရောဂါရှာဖွေရေးလုပ်ဆောင်ချက်များကို 2-wire serial interface မှတဆင့်ရရှိနိုင်သည်။ optical transceiver သည် RoHS လိုအပ်ချက်နှင့်ကိုက်ညီသည်။


ကုန်ပစ္စည်းအသေးစိတ်

ကုန်ပစ္စည်းအကြောင်းအရာ:

25G LAN WDM သည်အလွန်ကျစ်လစ်သိပ်သည်းသည့် optical transceiver module ဖြစ်ပြီးလှိုင်းအလျား ၁၂ ခုရှိသည်။ LAN-WDM EML transmitter နှင့် APD receiver သည် SMF ရှိ 10km link အထိ Ethernet application များအတွက်သာလွန်ကောင်းမွန်သောစွမ်းဆောင်ရည်ကိုပေးသည်။

ကုန်ပစ္စည်းအသွင်အပြင်

ဒေတာနှုန်းသည် 25Gbps အထိရှိသည်
LAN-WDM EML Cooling လေဆာနှင့် APD အသံ
ပူ -pluggable SFP28 ခြေရာ
Built-in ဒစ်ဂျစ်တယ်ရောဂါရှာဖွေရေးလုပ်ဆောင်ချက်များ
လူပျို + 3.3V ပါဝါထောက်ပံ့ရေး
2.0 W ထက်လျော့နည်းပါဝါလွန်ကျူး
transmitter နဲ့ receiver channel နှစ်ခုလုံးမှာရှိတဲ့ Internal CDR
ပံ့ပိုးမှု CDR ရှောင်ကွင်း
receptacle LC connector ကိုအတူ SFP28 MSA အထုပ်
အလွန်နိမ့်မတည်မငြိမ်ဖြမ်
အလွန်နိမ့်သော EMI နှင့်အလွန်ကောင်းသော ESD ကာကွယ်မှု
RoHS လိုက်နာသည်

လျှောက်လွှာ

25GBASE-LR 25G Ethernet
25.78125 Gb / s ကို LAN-WDM
CPRI / eCPRI
အခြား optical link ကို

ကုန်ပစ္စည်းအသေးစိတ်ဖော်ပြချက် -

Parameter ဒေတာ Parameter ဒေတာ
Form Factor SFP28 လှိုင်းအလျား LANWDM
အများဆုံးဒေတာနှုန်း 25.78125 Gbps ပို့လွှတ်မှုအဝေးဆုံး ၁၀ ကီလိုမီတာ
Connector duplex LC မီဒီယာ SM
Transmitter အမျိုးအစား LANWDM EML လက်ခံအမျိုးအစား APD
ရောဂါရှာဖွေရေး DDM ထောက်ပံ့ခဲ့သည် အပူချိန်အတိုင်းအတာ 0 င် 70 ဒီဂရီစင်တီဂရိတ်မှ
TX ပါဝါတစ်ခုစီ -2 ~ + 6dBm receiver အထိခိုက်မခံ <-19.5dBm
<-19.5dBm စွမ်းအင်သုံးစွဲမှု 2W မျိုးသုဉ်းအချိုး

6dB

1

အရည်အသွေးစစ်ဆေးမှု

2

TX / RX အချက်ပြအရည်အသွေးစစ်ဆေးခြင်း

3

နှုန်းစမ်းသပ်ခြင်း

4

Optical Spectrum Testing

5

Senstivity စမ်းသပ်ခြင်း

6

ယုံကြည်စိတ်ချရမှုနှင့်တည်ငြိမ်မှုစစ်ဆေးခြင်း

Endface စမ်းသပ်ခြင်း

xinfu

အရည်အသွေးလက်မှတ်

safd (2)

CE လက်မှတ်

safd (3)

EMC အစီရင်ခံစာ

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 25Gb / s SFP28 CWDM 40km DDM EML Duplex LC optical transceiver

  • 25Gb / s SFP28 LAN-WDM 40km DDM EML Duplex LC optical transceiverထုတ်ကုန်