page_banner

ထုတ်ကုန်များ

40Gb / s QSFP + CWDM 40km DDM Duplex LC optical transceiver

အကျဉ်းချုပ်ဖော်ပြချက်:

40Gb / s 40km QSFP + Transceiver သည် 40km optical ဆက်သွယ်မှု application များအတွက်ဒီဇိုင်းပြုလုပ်သည့် transceiver module တစ်ခုဖြစ်သည်။ ဒီဇိုင်းသည် IEEE P802.3ba စံ၏ 40GBASE-ER4 နှင့် QSFP Multi-Source Agreement (MSA) နှင့်လိုက်ဖက်ညီသည်။


ကုန်ပစ္စည်းအသေးစိတ်

ကုန်ပစ္စည်းအကြောင်းအရာ

အဆိုပါ module ကို 10Gb / s ကိုလျှပ်စစ်ဒေတာ 4 inputs လိုင်းများ (ch) ပြောင်းလဲ 4 CWDM optical အချက်ပြသို့သူတို့ကို 40Gb / s ကို optical ဂီယာများအတွက်တစ်ခုတည်းရုပ်သံလိုင်းသို့ multiplexes ။ အပြန်အလှန်အားဖြင့်လက်ခံသည့်ဘက်တွင်၊ module သည် 40Gb / s input ကို 4 CWDM လိုင်းများအချက်ပြသို့စနစ်တကျဖယ်ရှားလိုက်ပြီး ၄ င်းတို့ကို 4 output output electrical data သို့ပြောင်းသည်။

ITW-T G694.2 တွင်ဖော်ပြထားသော CWDM လှိုင်းအလျားဇယားကွက်၏အဖွဲ့ဝင်များအနေဖြင့် CWDM လိုင်း ၄ လိုင်း၏အလယ်လှိုင်းအလျားမှာ ၁၂၇၁nm၊ ၁၂၉၁nm၊ 1311nm နှင့် 1331nm ဖြစ်သည်။ ၎င်းတွင် optical interface အတွက် duplex LC connector နှင့် electrical interface အတွက် 38 pin pin တို့ပါဝင်သည် Long-haul system တွင် optical dispersion ကိုအနည်းဆုံးဖြစ်စေရန် single-mode fiber (SMF) ကိုဒီ module ထဲမှာအသုံးပြုရမယ်။

ကုန်ပစ္စည်းအသွင်အပြင်

41.2Gbps စုစုပေါင်း bit နှုန်းများကိုထောက်ပံ့သည် 

unololed 4x10.3Gbps CWDM ထုတ်လွှင့်

မြင့်မားသော sensitivity ကို PIN-TIA လက်ခံ

SMF အပေါ် 40km အထိ

duplex LC တန်ဆာ

ပူ pluggable QSFP + ပုံစံ                  

ပါဝါလွန်ကျူး <3.5W

ပိုကောင်းသော EMI စွမ်းဆောင်ရည်အတွက် All- သတ္တုအိမ်ရာ

RoHS6 လိုက်နာမှု (ခဲ)

Operating Case အပူချိန်:

စီးပွားဖြစ်: 0ºCမှ + 70 ဒီဂရီစင်တီဂရိတ်

လျှောက်လွှာ

40GBASE-ER4

InfiniBand QDR နှင့် DDR ဆက်သွယ်မှုများ

40G ဆက်သွယ်ရေးဆက်သွယ်မှု

ကုန်ပစ္စည်းအသေးစိတ်ဖော်ပြချက်

Parameter

ဒေတာ

Parameter

ဒေတာ

Form Factor

QSFP +

လှိုင်းအလျား

CWDM

အများဆုံးဒေတာနှုန်း

၄၁.၂

ပို့လွှတ်မှုအဝေးဆုံး

SMF @ 40km

Connector

duplex LC

မီဒီယာ

SMF

Transmitter အမျိုးအစား

CWDM

လက်ခံအမျိုးအစား

APD

ရောဂါရှာဖွေရေး

DDM ထောက်ပံ့ခဲ့သည်

အပူချိန်အတိုင်းအတာ

၀ မှ ၇၀ ဒီဂရီစင်တီဂရိတ် (၃၂ မှ ၁၅၈ ဒီဂရီဖာရင်ဟိုက်)

TX ပါဝါ

-2.7 ~ 5dBm

receiver အထိခိုက်မခံ

<-11.5dBm

<-11.5dBm

စွမ်းအင်သုံးစွဲမှု

3.5W

မျိုးသုဉ်းအချိုး

3.5dB

1

အရည်အသွေးစစ်ဆေးမှု

2

TX / RX အချက်ပြအရည်အသွေးစစ်ဆေးခြင်း

3

နှုန်းစမ်းသပ်ခြင်း

4

Optical Spectrum Testing

5

Senstivity စမ်းသပ်ခြင်း

6

ယုံကြည်စိတ်ချရမှုနှင့်တည်ငြိမ်မှုစစ်ဆေးခြင်း

Endface စမ်းသပ်ခြင်း

xinfu

အရည်အသွေးလက်မှတ်

safd (2)

CE လက်မှတ်

safd (3)

EMC အစီရင်ခံစာ

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 40Gb / s QSFP + 1310nm 2km DDM Duplex LC optical transceiver