page_banner

ထုတ်ကုန်များ

  • 25Gb/s SFP28 LR 1310nm 10km DDM DFB LC optical transceiver

    25Gb / s SFP28 LR 1310nm 10km DDM DFB LC optical transceiver

    SFP28 transceiver များသည်မြင့်မားသောစွမ်းဆောင်ရည်၊ အချက်အလက်နှုန်း 25Gbps နှင့် SMF တွင်အမြင့်ဆုံး 10km ဆက်သွယ်နိုင်သောကုန်ကျစရိတ်သက်သာသည့် module များဖြစ်သည်။ ၎င်းသည် 25GBASE-LR Ethernet နှင့် 100.7 LR4 25.78125 Gb / s တစ်ခုတည်းလမ်းသွားအတွက်ထုတ်လုပ်သည်။ ၎င်းတို့သည် SFF-8402 နှင့် SFF-8472, SFF-8432, SFF-8431 နှင့် IEEE 802.3by 25GBASE-LR, FCC 47 CFR အပိုင်း 15၊ Class B၊ Telcordia GR-468-CORE နှင့်ကိုက်ညီမှုရှိသည်။
  • 25Gb/s SFP28 SR 850nm 100m DDM VCSEL LC optical transceiver

    25Gb / s SFP28 SR 850nm 100m DDM VCSEL LC optical transceiver

    SFP28 transceiver သည်အလွန်ကျစ်လစ်သိပ်သည်းသည့် optical transceiver module တစ်ခုဖြစ်သည်။ 25Gbit / s serial PECL သို့မဟုတ် CML လျှပ်စစ်အချက်အလက်များကို 25GBASE-SR စံနှင့်ကိုက်ညီသည့် serial optical data သို့ပြောင်းသည်။ ၎င်းသည်မြန်နှုန်းမြင့်သိုလှောင်သည့်နေရာကွန်ယက်များ၊ ကွန်ပြူတာအပြန်အလှန်ဆက်သွယ်မှု၊ အမြန်နှုန်းမြင့်ဒေတာပိုက်နှင့် Inter Rack Connection တို့အတွက်ဒီဇိုင်းပြုလုပ်ထားသည်။ ၎င်းတို့သည် SFF-8431, SFF-8432 နှင့် IEEE 802.3ae 25GBASE-LR နှင့်ကိုက်ညီမှုရှိသည်။
  • 100Gb/s QSFP28 CWDM4 1310nm 2km DDM DFB optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 CWDM4 1310nm 2km DDM DFB optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 CWDM4 သည်ရုပ်သံလိုင်းလေးလိုင်းပါ ၀ င်ပြီးအပြိုင် optical transceiver ဖြစ်ပြီး FEC, Datacenter နှင့် Enterprise networking နှင့်အခြား optical link များဖြင့် 100G CWDM application အတွက်ဒီဇိုင်းပြုလုပ်ထားသည်။ ၎င်းတို့သည် SFF-8636 Specification၊ IEEE 802.3ba 100GBASE-CLR4 / CWDM4 နှင့် Telcordia GR-468-CORE နှင့်ကိုက်ညီပါသည်။ optical transceiver သည် RoHS လိုအပ်ချက်နှင့်ကိုက်ညီသည်။
  • 100Gb/s QSFP28 ER4 1310nm 40km DDM EML optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 ER4 1310nm 40km DDM EML optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 ER4 သည်ရုပ်သံ ၄ လိုင်းပါ ၀ င်ပြီး၊ အပြိုင် optical transceiver ဖြစ်ပြီး Gigabit Ethernet application 100 အတွက်ဒီဇိုင်းပြုလုပ်ထားသည်။ ၎င်းတို့သည် SFF-8665 Specification၊ IEEE 802.3bm 100GBASE-ER4 နှင့် Telcordia GR-468-CORE နှင့်ကိုက်ညီပါသည်။ optical transceiver သည် RoHS လိုအပ်ချက်နှင့်ကိုက်ညီသည်။
  • 100GBASE-LR4 and 112GBASE-OTU4 QSFP28 Dual Rate 1310nm 100m DDM DML& PIN LC optical transceiver

    100GBASE-LR4 နှင့် 112GBASE-OTU4 QSFP28 dual နှုန်း 1310nm 100m DDM DML & PIN LC optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 LR4 သည်ရုပ်သံ ၄ လိုင်းပါ ၀ င်ပြီးအပြိုင် optical transceiver ဖြစ်ပြီး Gigabit Ethernet, InfiniBand EDR, FDR, QDR application များအတွက်ဒီဇိုင်းပြုလုပ်ထားသည်။ ၎င်းတို့သည် SFF-8665 Specification၊ IEEE 802.3bm 100GBASE-LR4 နှင့် Telcordia GR-468-CORE နှင့်ကိုက်ညီပါသည်။ optical transceiver သည် RoHS လိုအပ်ချက်နှင့်ကိုက်ညီသည်။
  • 100Gb/s QSFP28 SR4 850nm 100m DDM VCSEL MPO optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 SR4 850nm 100m DDM VCSEL MPO optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 SR4 သည်
    ၄- ချန်နယ်၊ ပလပ်နိုင်၊ အပြိုင် optical transceiver နှင့် 100GBASE-SR4 နှင့် 100 Gigabit Ethernet, InfiniBand EDR, FDR, QDR application များအတွက်ဒီဇိုင်းပြုလုပ်ထားသည်။ ၎င်းတို့သည် SFF-8665 Specification၊ IEEE 802.3bm 100GBASE-SR4 နှင့် Telcordia GR-468-CORE နှင့်ကိုက်ညီပါသည်။ optical transceiver သည် RoHS လိုအပ်ချက်နှင့်ကိုက်ညီသည်။
  • 100Gb/s QSFP28 SR4 850nm 100m DDM Dual Rate VCSEL MPO/MTP optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 SR4 850nm 100m DDM dual dual VCSEL MPO / MTP optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 SR4 သည်
    ၄- ချန်နယ်၊ ပလပ်နိုင်၊ အပြိုင် optical transceiver နှင့် ၁၀၀ Gigabit Ethernet၊ ဒေတာစင်တာ၊ InfiniBand QDR, DDR, SDR နှင့် CPRI10 application များအတွက်ဒီဇိုင်းပြုလုပ်ထားသည်။ ၎င်းတို့သည် QSFP28 MSA လိုက်ဖက်သော IEEE 802.3bm နှင့်လိုက်ဖက်သည်။ optical transceiver များသည် RoHS-6 လိုအပ်ချက်ကိုလိုက်နာသည်။
  • 100GBASE-LR4 and 112GBASE-OTU4 QSFP28 Dual Rate 1310nm 100m DDM DML& PIN LC optical transceiver

    100GBASE-LR4 နှင့် 112GBASE-OTU4 QSFP28 dual နှုန်း 1310nm 100m DDM DML & PIN LC optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 LR4 သည်ရုပ်သံလိုင်းလေးလိုင်းပါရှိသည့်အပြိုင် optical transceiver ဖြစ်ပြီး Gigabit Ethernet၊ OTN OTU4 4I1-9D1F, CPRI 10 application များအတွက်ဒီဇိုင်းပြုလုပ်ထားသည်။ IEEE P802.3ba နှင့် OTU4 4I1-9D1F စံများနှင့်ကိုက်ညီသည်။ optical transceiver သည် RoHS လိုအပ်ချက်နှင့်ကိုက်ညီသည်။
  • 100Gb/s QSFP28 PSM4 1310nm 10km DDM DFB optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 PSM4 1310nm 10km DDM DFB optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 PSM4 သည်ရုပ်သံလိုင်းလေးလိုင်းပါ ၀ င်ပြီးအပြိုင် optical transceiver ဖြစ်ပြီး 100GBASE-PSM4 နှင့် 100G Ethernet, InfiniBand DDR, EDR application များအတွက်ဒီဇိုင်းပြုလုပ်ထားသည်။ ၎င်းတို့သည် SFF-8636 Specification၊ IEEE 802.3bm 100GBASE-PSM4 နှင့် Telcordia GR-468-CORE နှင့်ကိုက်ညီပါသည်။ optical transceiver သည် RoHS လိုအပ်ချက်နှင့်ကိုက်ညီသည်။
  • 100Gb/s QSFP28 PSM4 1310nm 500m DDM DFB optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 PSM4 1310nm 500m DDM DFB optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 PSM4 သည်ရုပ်သံလိုင်းလေးလိုင်းပါ ၀ င်ပြီးအပြိုင် optical transceiver ဖြစ်ပြီး 100GBASE-PSM4 နှင့် 100G Ethernet, InfiniBand DDR, EDR application များအတွက်ဒီဇိုင်းပြုလုပ်ထားသည်။ ၎င်းတို့သည် SFF-8636 Specification၊ IEEE 802.3bm 100GBASE-PSM4 နှင့် Telcordia GR-468-CORE နှင့်ကိုက်ညီပါသည်။ optical transceiver သည် RoHS လိုအပ်ချက်နှင့်ကိုက်ညီသည်။
  • 100Gb/s QSFP28 PSM4 1310nm 2km DDM DFB optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 PSM4 1310nm 2km DDM DFB optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 PSM4 သည်လေးလိုင်းတပ်။ Pluggable parallel parallel transceiver ဖြစ်ပြီး 00GBASE-PSM4 နှင့် 100G Ethernet, InfiniBand DDR, EDR application များအတွက်ဒီဇိုင်းပြုလုပ်ထားသည်။ ၎င်းတို့သည် SFF-8636 Specification၊ IEEE 802.3bm 100GBASE-PSM4 နှင့် Telcordia GR-468-CORE နှင့်ကိုက်ညီပါသည်။ optical transceiver သည် RoHS လိုအပ်ချက်နှင့်ကိုက်ညီသည်။
  • 10Gb/s SFP+ 1270nm/1330nm 10km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + 1270nm / 1330nm 10km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + BIDI ကို 10GBASE-BX Ethernet link များတွင်အသုံးပြုရန်ဒီဇိုင်းပြုလုပ်ထားသည်။ ၎င်းတို့သည် SFF-8431, SFF-8432, IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW, SFF-8472 နှင့် SFP + MSA, FCC 47 CFR အပိုင်း 15၊ Class B နဲ့ Telcordia GR-468-CORE တို့နှင့်ကိုက်ညီသည်။ optical transceiver သည် RoHS လိုအပ်ချက်နှင့်ကိုက်ညီသည်။
12 နောက်> >> စာမျက်နှာ ၁ / ၂