page_banner

ထုတ်ကုန်များ

  • 10Gb/s SFP+ 1270nm/1330nm 10km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + 1270nm / 1330nm 10km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + BIDI ကို 10GBASE-BX Ethernet link များတွင်အသုံးပြုရန်ဒီဇိုင်းပြုလုပ်ထားသည်။ ၎င်းတို့သည် SFF-8431, SFF-8432, IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW, SFF-8472 နှင့် SFP + MSA, FCC 47 CFR အပိုင်း 15၊ Class B နဲ့ Telcordia GR-468-CORE တို့နှင့်ကိုက်ညီသည်။ optical transceiver သည် RoHS လိုအပ်ချက်နှင့်ကိုက်ညီသည်။
  • 10Gb/s SFP+ 1270nm/1330nm 20km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + 1270nm / 1330nm 20km DDM DFB LC optical transceiver

    TM-4DDDG / GD-243E ဘက်လိုက်မှုရှိသော 10Gb / s (SFP +) transceiver များသည်လက်ရှိ SFP + Multi-Source Agreement (MSA) သတ်မှတ်ချက်နှင့်ကိုက်ညီသည်။ ၎င်းတို့သည် 10GBASE-LR / LW Ethernet၊ SONET OC-192 / SDH နှင့် 10G Fiber Channel 1200-SM-LL-L နှင့်လိုက်နာသည်။
    optical transceiver သည် RoHS လိုအပ်ချက်နှင့်ကိုက်ညီသည်။
  • 10Gb/s SFP+ 1270nm/1330nm 40km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + 1270nm / 1330nm 40km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + BIDI ကို 10GBASE-BX Ethernet link များတွင်အသုံးပြုရန်ဒီဇိုင်းပြုလုပ်ထားသည်။ ၎င်းတို့သည် SFF-8431, SFF-8432, IEEE 802.3ae 10GBASE-ER / EW, SFF-8472 နှင့် SFP + MSA, FCC 47 CFR အပိုင်း 15၊ Class B နှင့် Telcordia GR-468-CORE တို့နှင့်ကိုက်ညီသည်။ optical transceiver သည် RoHS လိုအပ်ချက်နှင့်ကိုက်ညီသည်။
  • 10Gb/s SFP+ 1490nm/1550nm 80kmm DDM EML LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + 1490nm / 1550nm 80kmm DDM EML LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + BIDI ကို 10GBASE Ethernet link ဖိုင်ဘာချန်နယ်နှင့် WDM application များတွင်အသုံးပြုရန်ဒီဇိုင်းပြုလုပ်ထားသည်။ ၎င်းတို့သည် SFF-8431, SFF-8432, IEEE 802.3ae 10GBASE-ER / EW, SFF-8472 နှင့် SFP + MSA, FCC 47 CFR အပိုင်း 15၊ Class B နှင့် Telcordia GR-468-CORE တို့နှင့်ကိုက်ညီသည်။ optical transceiver သည် RoHS လိုအပ်ချက်နှင့်ကိုက်ညီသည်။
  • 10Gb/s SFP+ CWDM 1270nm~1450nm 20km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + CWDM 1270nm ~ 1450nm 20km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + CWDM စီးရီး optical transceiver သည် SFP + MSA SFF-8431 ၏သတ်မှတ်ချက်များနှင့်အပြည့်အ ၀ လိုက်ဖက်သည့် 10G Ethernet ကဲ့သို့သောဖိုင်ဘာဆက်သွယ်ရေး application အတွက်ဒီဇိုင်းပြုလုပ်ထားသည်။
    ဒီ module တစ်ခုတည်း mode ကိုဖိုင်ဘာများအတွက်ဒီဇိုင်းပြုလုပ် CWDM လှိုင်းအလျား၏အမည်ခံလှိုင်းအလျားမှာလည်ပတ်သည်။
  • 10Gb/s SFP+ CWDM 1270nm~1610nm 10km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + CWDM 1270nm ~ 1610nm 10km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + CWDM စီးရီး optical transceiver သည် SFP + MSA SFF-8431 ၏သတ်မှတ်ချက်များနှင့်အပြည့်အ ၀ လိုက်ဖက်သည့် 10G Ethernet ကဲ့သို့သောဖိုင်ဘာဆက်သွယ်ရေး application အတွက်ဒီဇိုင်းပြုလုပ်ထားသည်။
    ဒီ module တစ်ခုတည်း mode ကိုဖိုင်ဘာများအတွက်ဒီဇိုင်းပြုလုပ် CWDM လှိုင်းအလျား၏အမည်ခံလှိုင်းအလျားမှာလည်ပတ်သည်။
    optical transceiver သည် RoHS လိုအပ်ချက်နှင့်ကိုက်ညီသည်။
  • 10Gb/s SFP+ CWDM 1470nm~1610nm 40km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + CWDM 1470nm ~ 1610nm 40km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + CWDM စီးရီး optical transceiver သည် SFP + MSA SFF-8431 ၏သတ်မှတ်ချက်များနှင့်အပြည့်အ ၀ လိုက်ဖက်သည့် 10G Ethernet ကဲ့သို့သောဖိုင်ဘာဆက်သွယ်ရေး application အတွက်ဒီဇိုင်းပြုလုပ်ထားသည်။
    ဒီ module တစ်ခုတည်း mode ကိုဖိုင်ဘာများအတွက်ဒီဇိုင်းပြုလုပ် CWDM လှိုင်းအလျား၏အမည်ခံလှိုင်းအလျားမှာလည်ပတ်သည်။
  • 10Gb/s SFP+ CWDM 1470nm~1610nm 80km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + CWDM 1470nm ~ 1610nm 80km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + CWDM စီးရီး optical transceiver သည် SFP + MSA SFF-8431 ၏သတ်မှတ်ချက်များနှင့်အပြည့်အ ၀ လိုက်ဖက်သည့် 10G Ethernet ကဲ့သို့သောဖိုင်ဘာဆက်သွယ်ရေး application အတွက်ဒီဇိုင်းပြုလုပ်ထားသည်။
    ဒီ module တစ်ခုတည်း mode ကိုဖိုင်ဘာများအတွက်ဒီဇိုင်းပြုလုပ် CWDM လှိုင်းအလျား၏အမည်ခံလှိုင်းအလျားမှာလည်ပတ်သည်။
    optical transceiver သည် RoHS လိုအပ်ချက်နှင့်ကိုက်ညီသည်။
  • 10Gb/s SFP+ SR 850nm 300m DDM VCSEL LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + SR 850nm 300m DDM VCSEL LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + SR ကို multimode ဖိုင်ဘာဖြင့် 10-Gigabit Ethernet link များတွင်အသုံးပြုရန်ဒီဇိုင်းပြုလုပ်ထားသည်။ ၎င်းတို့သည် SFF-8431, SFF-8432, IEEE 802.3ae 10GBASE-SR / SW နှင့် 10G Fiber Channel 1200-Mx-SN-I နှင့်ကိုက်ညီသည်။ SFF-8472 တွင်သတ်မှတ်ထားသည်အတိုင်းဒစ်ဂျစ်တယ်ရောဂါရှာဖွေရေးလုပ်ဆောင်ချက်များကို 2-wire serial interface မှတဆင့်ရရှိနိုင်သည်။
  • 10Gb/s SFP+ LR 1310nm 10km DDM DFB LC Duplex optical transceiver

    10Gb / s SFP + LR 1310nm 10km DDM DFB LC Duplex optical transceiver

    10Gb / s ပိုမိုကောင်းမွန်သောအသေးစား Form Factor Pluggable SFP + transceiver များကို ၁၀ မီဂါဘိုက် Ethernet လင့်ခ်များတွင် Single Mode ဖိုင်ဘာထက် ၁၀ ကီလိုမီတာအထိအသုံးပြုရန်ဒီဇိုင်းပြုလုပ်ထားသည်။ ၎င်းတို့သည် SFF-8431, SFF-8432 နှင့် IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW နှင့် 10G Fiber Channel 1200-SM-LL-L ဒစ်ဂျစ်တယ်ရောဂါရှာဖွေရေးလုပ်ဆောင်ချက်များကို 2-wire serial interface မှတဆင့်ရရှိနိုင်သည်။ optical transceiver သည် RoHS လိုအပ်ချက်နှင့်ကိုက်ညီသည်။
  • 10Gb/s SFP+ LR 1310nm 20km DDM DFB LC Duplex optical transceiver

    10Gb / s SFP + LR 1310nm 20km DDM DFB LC Duplex optical transceiver

    10Gb / s Enhanced အသေးစား Form Factor Pluggable SFP + transceiver များကို Single Mode ဖိုင်ဘာကျော်မှ ၂၀ ကီလိုမီတာအထိ ၁၀ Gigabit Ethernet link များတွင်အသုံးပြုရန်ဒီဇိုင်းပြုလုပ်ထားသည်။ ၎င်းတို့သည် SFF-8431, SFF-8432 နှင့် IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW နှင့် 10G Fiber Channel 1200-SM-LL-L ဒစ်ဂျစ်တယ်ရောဂါရှာဖွေရေးလုပ်ဆောင်ချက်များကို 2-wire serial interface မှတဆင့်ရရှိနိုင်သည်။ optical transceiver သည် RoHS လိုအပ်ချက်နှင့်ကိုက်ညီသည်။
  • 10Gb/s SFP+ 1310nm 40km DDM DFB LC Duplex optical transceiver

    10Gb / s SFP + 1310nm 40km DDM DFB LC Duplex optical transceiver

    10Gb / s Pluggable SFP + transceiver များသည်သေးငယ်သော Form Factor Pluggable SFP + transceiver များဖြစ်ပြီး 10-Gigabit Multi-rate link များအနေဖြင့် G.652 single mode fiber ၏ 40km အထိရှိသည်။ ၎င်းတို့သည် SFF-8431 1, SFF-8432 2 နှင့် 10GBASE-ER / EW နှင့်ကိုက်ညီသည်။ 4x, 8x နှင့် 10x Fiber Channel နှင့် 40km link များမှ CPRI option 2 မှ 8 ကိုထောက်ပံ့သည်။
    SFF-8472 တွင်သတ်မှတ်ထားသည်အတိုင်းဒစ်ဂျစ်တယ်ရောဂါရှာဖွေရေးလုပ်ဆောင်ချက်များကို 2-wire Serial Interface မှတဆင့်ရရှိနိုင်သည်။ optical transceiver သည် RoHS လိုအပ်ချက်နှင့်ကိုက်ညီသည်။
12 နောက်> >> စာမျက်နှာ ၁ / ၂